O Immediate Peak

Stwórz strategię, która może pracować najlepiej dla Ciebie i spróbuj uchwycić okazje handlowe Bitcoin 24/7

Historia za Immediate Peak

To co zrodziło Immediate Peak było czystą pasją tradera Bitcoin, który chciał zorganizować cały proces handlu w zrozumiały sposób. Założyciel Immediate Peak zawsze był zainteresowany handlem Bitcoin i zaczął to robić, gdy tylko kryptowaluta pojawiła się na różnych giełdach. Z kilkoma potknięciami na początku, miał dobre zrozumienie, jak poruszać się po rynku handlu bitcoinami i altcoinami.

Jednym z wyzwań, przed którymi stanął podczas handlu Bitcoinem, było przechodzenie przez ten sam proces w kółko. Wyobraź sobie budowę domu i powrót następnego dnia, aby zbudować go od nowa. Po zmęczeniu się powtarzaniem tych samych kroków w kółko, w końcu zdecydował się na wszystko w formie platformy. Pomyślał o platformie, na której mógłby przyspieszyć proces skanowania rynku, powtarzać ustaloną strategię handlową bez konieczności konfigurowania jej w kółko i mieć wszystkie narzędzia handlowe pod ręką, kiedy ich potrzebuje.

Posiadanie przyjaciół o podobnych zainteresowaniach pomogło mu w rozpoczęciu projektu Immediate Peak. Początkowe etapy były najtrudniejsze i zespół w pewnym momencie zaczął odczuwać rozczarowanie. Jednak wciąż wracali do deski kreślarskiej, aby wymyślić dokładne odzwierciedlenie tego, co zaproponował założyciel. Ostatecznie stało się to w 2016 roku, kiedypierwszy udany test platformy został zakończony.

Powód powstania Immediate Peak

Samemu traderowi Bitcoinów, założycielowi platformy nie podobało się to, że każdego dnia musiał tworzyć swoją strategię handlową od początku. Zespół był również zmęczony zaglądaniem w dziesiątki różnych miejsc, aby przeprowadzić analizę aktywów. Chcieli szybszego i bardziej przyspieszonego procesu ze wszystkim, czego trader potrzebowałby na jednej platformie.

Misja zespołu Immediate Peak

Misją zespołu od pierwszego dnia jest wyeliminowanie powtarzalności i nieefektywności tradycyjnego procesu handlowego. Za pomocą Immediate Peak, chcą stworzyć platformę, która wykonuje swoją pracę, pozwalając traderowi na sprawowanie kontroli nad portfelem i wszystkimi decyzjami handlowymi.